top of page

Draakonid Käbide rühmas

DRAAKONIAASTA

2024.aasta 10.veebruaril algab yang Puudraakoni aasta. Selle aasta sümbol Draakon on müütiline olend, kellel on tohutu jõud ja vapustav tarkus, südantsoojendav üllameelsus. Hiina traditsiooni kohaselt kehastab Draakon keiserlikku võimu. Teda peetakse meheliku (yang) printsiibi kehastuseks, kes juhib aastat kindlakäeliselt, isegi isalikult, kuid mööndusid ta ei tee. Draakon pakub aastale suuri võimalusi ja kes Draakonist kinni hoida ei suuda, jääb paratamatult maha.

Koos uue aasta saabumisega astub inimkond Hiina (feng shui) ajaarvamisest lähtuvalt suure ajatsükli (180 aastat) viimasesse perioodi (2024-2044). Seega ei mõjuta Puudraakoni aastat, mitte pelgalt Draakoni mõjutused, vaid ka Hiina ajaarvamise 9.tsükli tugevad energiad. See kõik teeb Puudraakoni aasta eriliseks, pakkudes suuri võimalusi kui ka kardetuid ohtusid. Aasta peategelane on seekord, mitte Draakon, vaid inimene ise.

Draakon tõmbab oma suure võimsa sabaga üle maailma, puhastades teed, lõhkudes kaitsevalle ja seejärel pakub inimkonnale võimaluse hakata „puhastatud maale“ midagi looma. Uue alguse maailma loomine tehakse ülesandeks inimesele, kes käib oma Teel. Draakon on pelgalt aktiveeriva ja muutuva energia tootja ja tempos hoidja. Kuidas nüüd inimkond oma ülesandega hakkama saab, peame vastama me ise. Meil tuleb õppida olema vastutustundlikud oma sõnade ja tegude ees, sest on TEGUDE aasta.

Draakoniaasta energiad muutuvad nii kiireks, et ei ole enam aega rahulikult studeerima hakata. Nüüd tuleb päevavalgele see, kes kuidas, kui palju õppis ja omandas või kas üldse omandas. Need, kel õpitu on „käe sees“ saavad aastaga väga hästi hakkama. Need, kes viimase 20 aastat lulli lõid ja pigem mängisid õppimist, on nüüd erilise pinge alla, sest vea tegemisel on kõrge hind.

Käbid tegid lõbusad draakonid.1 view

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page