top of page

Kõrvitsad loomaaiale ja looduslike vahendite kasutamine kunstitöös

16.10-19.10 toimus lasteaias näitus "Minu lõbus kõrvits". Näitusele toodi eri suuruses ja söögiks kõlbavaid kõrvitsaid. Näituse viimasel päeval külastasid Kastanimunad ja Vahtraninad (lasteaia vanemad rühmad) loomaaeda ning viisid kõik näitusele toodud kõrvitsad loomaaia elevantidele jt. loomadele külakostiks. Nii tegid lapsed head loomaaia asukatele ning samas said näha ja uudistada loomaaia erinevaid loomi.

Lisaks tähistati sellega Ülemaailmset toidupäeva (16.okt.).


Käisime meie lasteaia kõrvitsanäitusel ja lapsed võtsid kõrvitsad kätte ja tegime lõbusa kõrvitsa pildi.

Kordasime Õ häälikut/tähte. Lapsed nimetasid sõnu, mis algavad Õ. Tegime kleepetöö sügislehtedest, lõikasime/rebisime lehed ja kleepisime nendest Õ tähe.
5 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page