top of page

Padriku lasteaia sünnipäevanädal

4.-8. detsembril toimus Padriku lasteaia sünnipäeva tähistamine. Lasteaed sai juba 15- aastaseks. Seoses sellega terve nädala jooksul olid lastel iga päev erinevad vahvad tegevused.


Esmaspäev lastele toimus saalis pidulik aktus ja lõunal oli magustoiduks sünnipäevatort. Teisipäeval oli rühma värvi päev, ehk kollane, otsisime rühmaruumis kollaseid esemeid ja vaatlesime, mida ilusat kollast meil endil seljas oli. Käelise tegevusena proovisime venitada krepp-paberi riba äärt, mis sai sünnipäevalille kuju õpetajate kaasabil. Fuajees viisid Pihlamarjade õpetajad läbi mängude päeva. Kolmapäev oli karnevali päev ja saalis kõikidele lastele disko.

Neljapäeval sünnipäeva küpsisetort tuli iseseisvalt valmis teha. Tähed ja numbrid jagati rühmade vahel ära, et lõpuks saada “ÕNNE 15". Tammetõrude tordi kuju oli number 1. Peale seda oli lastel teatri etendus. Kaari Sillamaa Muusikateatri etendus "Kuldkard ja auguga piparkoogid" meeldis lastele väga ja 45 minuti pikkuse etenduse jõudsid kõik keskendunult ära vaadata.

Ja reedel oli meil Sõber Karuga Kiusamisest Vaba teemapäev. Lapsed said laulda, tantsida ja mängida oma karuga. Recent Posts

See All

コメント


bottom of page