top of page

Sõbrapäevanädal

Tervis ja heaolu: hoiame oma vaimset tervist, oma sõpru ja lähedasi ning väljendame hoolivust


12.02

Kordasime luuletust "Sõpra vajab iga laps" sõbrapäeva peoks. Lastele meeldis kasutada abiks illustreerivaid pilte. Arutlesime lastega läbi iga salmi sisu ja tähenduse.

Kunsti tegevuses meisterdasime pildi "Minu sõber". Iga laps valis pooliku foto sõbrast, millele joonistas teise poole. Siis lõikasid välja südamekuju, kleepisid pildi sinna peale ja kirjutasid oma sõbra nime.


13.02

Täna lapsed meisterdasid põimistehnikas südameid. Kaks erivärvi detaili tuli põimides ühendada, et moodustuks kahevärviline süda. Detailide ühendamine pani lapsi mõtlema ja küsima õpetaja abi, et süda valmis saada. Südamed riputasid lapsed puule ja nüüd on meil esikus sõpruse puu.
14.02

Toimus sõbrapäeva disko! Tõmbasime kardinad alla ja tegime rühma pimedaks. Õpetaja pani muusikat, lapsed tantsisid ja möllasid ning said ka soovilugusid esitada. Peale tantsimist läksime liikumistundi ja peale liikumistundi sõime laste toodud snäkke. Laud oli rikkalik ja kõik said maitsta erinevaid asju.15.02

Õpetajad tõid sõbrapäevaks lastele väikese šokolaadi südame. Iga laps andis endast paremal olevale lapsele ühe südamekese. Andes ja vastuvõttes kordasid lapsed kõige viisakamaid sõnu: "Tänan" ja "Palun". Harjutasime enne peo algust luuletust "Sõpra vajab iga laps". Tänane päev tõi meile sõbrapäeva peo saalis koos teiste rühmadega. Iga rühm esitas ühe laulu ja luuletuse. Luuletused ja tantsud õpetasid lastele selgeks meie keelekümbluse õpetajad. Lastele meeldis sõbrapäeva pidu, see oli hoopis teistsugune kui disko.4 views

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page